  • Mfr # STR550M12X16
  • Zoro # G0786762
Shoulder Diameter
12 mm
Drive Size
6mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
STR550M12X16
Shoulder Diameter
12 mm
Shoulder Length
16 mm
Drive Size
6mm
Head Diameter
20mm
Head Height
8mm
Thread Length
16mm