  • Mfr # STR550M6X12
  • Zoro # G0817319
Shoulder Diameter
6 mm
Drive Size
3mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
STR550M6X12
Shoulder Diameter
6 mm
Shoulder Length
12 mm
Drive Size
3mm
Head Diameter
10mm
Head Height
5mm
Thread Length
6mm