  • Mfr # T6206ST18580D13
  • Zoro # G416008130
Free Shipping & Returns
Key Features
Aspect Ratio
75.00 MM
Tread Depth
0.262 IN
Wheel Width
4.5 in
Application to Vehicle Type
Trailers
Tire Size
ST185/80D13
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
T6206ST18580D13
Country of Origin
China
Dimensions
Tread Depth
0.262 IN
Wheel Width
4.5 in
Tire Size
ST185/80D13
Overall Diameter
24 in
Tire Rim Dia.
13 in
Tire Width
24 in
Wheel Size
13 in
Length
24 in
Details
Aspect Ratio
75.00 MM