  • Mfr # MB-15MM33
  • Zoro # G6667847
/ea
Key Features
Drive Size
3/8" Square
Overall Length
88.9mm
SAE or Metric
Metric
Number of Points
6
Socket Type
Extra Long Length
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MB-15MM33
Country of Origin
United States
Dimensions
Drive Size
3/8" Square
Size
15mm
Overall Length
88.9mm
Drive End Diameter
22.2 mm
Hex Opening Size
15 mm