3/8" Square Drive Socket 6-Point, SF-12MM03
  • Mfr # SF-12MM03
  • Zoro # G7272163
Drive Size
3/8" Square
Overall Length
22.2mm
SAE or Metric
Metric
Number of Points
6
Material
High Carbon Alloy Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SF-12MM03
Drive Size
3/8" Square
Size
12mm
Overall Length
22.2mm
Hex Opening Size
12 mm
Drive End Diameter
19.1 mm