  • Mfr # SF-24MM25
  • Zoro # G0900798
/ea
Key Features
Drive Size
1/2" Square
Size
24mm
Overall Length
57.1mm
SAE or Metric
Metric
Number of Points
6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SF-24MM25
Country of Origin
United States
Dimensions
Drive Size
1/2" Square
Size
24mm
Overall Length
57.1mm
Drive End Diameter
34.9 mm
Hex Opening Size
24 mm