  • Mfr # MOD88OLV258A
  • Zoro # G911637699
Key Features
Length
7.9 in
Width
2.58 in
Thickness
0.31 in
Color
Olive Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
MOD88OLV258A
Length
7.9 in
Width
2.58 in
Thickness
0.31 in
Size
2.58 in x 7.9 in