  • Mfr # MOD88CAR258A
  • Zoro # G411637458
Key Features
Length
7.9 in
Width
2.58 in
Thickness
0.31 in
Color
Honey Orange
Tile Use
Bathroom walls, Shower walls, Kitchen backsplash, Steam room, Patio and more
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
MOD88CAR258A
Country of Origin
China
Dimensions
Length
7.9 in
Width
2.58 in
Thickness
0.31 in
Size
2.58 in x 7.9 in