  • Mfr # MOD88PNK258A
  • Zoro # G311637701
Key Features
Length
7.9 in
Width
2.58 in
Thickness
0.31 in
Color
Pink
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
MOD88PNK258A
Length
7.9 in
Width
2.58 in
Thickness
0.31 in
Size
2.58 in x 7.9 in