  • Mfr # APLSV99G37EC41
  • Zoro # G409578213
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
13.5"
Width
11.7"
Thickness
0.37"
Material
Marble
Shape
Hexagon
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
APLSV99G37EC41
Country of Origin
China
Dimensions
Length
13.5"
Width
11.7"
Thickness
0.37"