  • Zoro # G912538780
/ea
Key Features
Includes
(10) 10mm x 5mm; (10) 10mm x 6mm; (10) 10mm x 7mm; (10) 11mm x 8mm; (10) 16mm x 10mm; (10) 17mm x 10.5mm; (10) 17mm x 11mm; (10) 18mm x 14mm; (10) 20mm x 12mm; (5) 20mm x 12.5mm; (10) 20mm x 14mm; (5) 20mm x 15mm; (5) 22mm x 16mm; (5) 24mm x 16.5mm; (5) 24mm x 17.5mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
342
Zoro #
G912538780
UPC #
Country of Origin
China
Details
Includes