  • Zoro # G3786438
/ea
Key Features
V-Belt Section
3M
Outside Length
378 mm
Number of Ribs
1
Top Width
3 mm
Material
Polyurethane
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
3M375
Zoro #
G3786438
UPC #
Country of Origin
Japan
Dimensions
Outside Length
378 mm
Top Width
3 mm
Thickness
2 mm