  • Mfr # AC-1965111
  • Zoro # G0452738
/ea
Key Features
Maximum Output Power
65 W
Compatible Devices
Notebook
Maximum Output Current
3.42 A
Output Voltage
19 V DC
Input Voltage
220 V AC, 110 V AC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
AC-1965111
Country of Origin
Unknown
Details
Maximum Output Power
65 W
Compatible Devices
Notebook
Item
AC Adapter
Maximum Output Current
3.42 A
Output Voltage
19 V DC
Input Voltage
220 V AC, 110 V AC
Frequency
60 Hz, 50 Hz