  • Mfr # AC-19120105
  • Zoro # G0448459
/ea
Key Features
Output Voltage
19 V DC
Compatible Devices
Notebook
Compatibility
Sony VAIO VGN-AR370 Notebook
Maximum Output Current
6.30 A
Maximum Output Power
120 W
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AC-19120105
Country of Origin
Unknown
Details
Output Voltage
19 V DC
Compatible Devices
Notebook
Compatibility
Sony VAIO VGN-AR370 Notebook
Maximum Output Current
6.30 A
Item
AC Adapter
Maximum Output Power
120 W