  • Mfr # G340B-N+AFX24-MFT-X1
  • Zoro # G015252316
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Connection Type - Valves
NPT
Pipe Size - Valves
1.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
G340B-N+AFX24-MFT-X1
Country of Origin
United States
Dimensions
Pipe Size - Valves
1.5 in
Details
Connection Type - Valves
NPT
Description
1.5 28Cv 24VAC 3W SR MFT 250# H20 Spring Return 24VAC, MFT