  • Mfr # F665VIC+AMX24-MFT-X1
  • Zoro # G015262209
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Tube Size
2.5 in
Voltage
24V AC/DC
Body Material
Iron
Connection
Grooved
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
F665VIC+AMX24-MFT-X1
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Tube Size
2.5 in
Details
Voltage
24V AC/DC
Body Material
Iron
Connection
Grooved
Description
2-way grooved BFV 2.5in COP 200psi w/ Non-Spring 24V MFT