  • Mfr # B264+AFRX24-MFT-S
  • Zoro # G115394855
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
B264+AFRX24-MFT-S
Country of Origin
Unknown
Description
2.5in 2W CCV 150cv NPT 24V SR MFT 24V MFT SW