  • Mfr # B348+AFRX24-MFT-S
  • Zoro # G015395723
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
B348+AFRX24-MFT-S
Country of Origin
Unknown
Description
2in 3W CCV 37cv NPT 24V SR MFT 24V MFT SW