  • Mfr # F750VIC+GMX24-MFT-X1
  • Zoro # G515262389
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Connection
Grooved
Voltage
24V AC/DC
Body Material
Iron
Tube Size
2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
F750VIC+GMX24-MFT-X1
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Tube Size
2 in
Details
Connection
Grooved
Voltage
24V AC/DC
Body Material
Iron
Description
3-way grooved BFV 2in COP 200psi w/ Non-Spring 24V MFT