  • Mfr # G680C+AFX24-MFT-X1
  • Zoro # G815253117
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Pipe Size - Valves
3 in
Connection Type - Valves
Flanged
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
G680C+AFX24-MFT-X1
Country of Origin
United States
Dimensions
Pipe Size - Valves
3 in
Details
Connection Type - Valves
Flanged
Description
3in Flg 2W Globe Vlv Assy Spring Ret MFT Cv - 90; 24V, spring return; 140PSI close-off