  • Mfr # B249VS+GKX24-MFT-X1
  • Zoro # G315253846
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
B249VS+GKX24-MFT-X1
Country of Origin
Unknown
Description
Ball Valve 2in 2 Way 108 Cv w/ Electronic Fail-Safe 24V MFT