  • Mfr # LHX120-3-200
  • Zoro # G115272672
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Torque
34 in-lbs
Voltage
120V AC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LHX120-3-200
Country of Origin
Unknown
Details
Torque
34 in-lbs
Voltage
120V AC
Description
Damper Actuator Return 100 to 240V On/Off/Floating Point