Mfr # Z2050QPT-D+CQKB24-SR-RR
Zoro # G015261936
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
Z2050QPT-D+CQKB24-SR-RR
Country of Origin
Unknown
Description
ZoneTight 0.5in 2 Way 1.9 GPM w/ Electronic Fail-Safe 24V Modulating