Mfr # Z2075Q-K+CQKB24-SR-LL
Zoro # G515261856
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
Z2075Q-K+CQKB24-SR-LL
Country of Origin
Unknown
Description
ZoneTight 0.75in 2 Way 9.8 Cv w/ Electronic Fail-Safe 24V Modulating