  • Mfr # 1JT-COCO1219-BK
  • Zoro # G815613782
Height
11.5 in
Glass Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
1JT-COCO1219-BK
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Height
11.5 in
Shade Diameter
11.75 in
Canopy/Fitter Diameter/Width (in Inches)
5 in
Canopy/Fitter Height (in Inches)
0.625 in
Glass Color
White
Voltage
120V
Fixture Wattage
60W
Finish
Carrera
Item
Pendant
cUL or cETL Listing
cUL
Pendant Maximum Drop (In Inches)
120 in