  • Mfr # KAYA24-SW-SL
  • Zoro # G715563064
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
120V
Height
24 in
Glass Color
Silver
Number of LEDs
2
Mounting
Vertical
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
KAYA24-SW-SL
Country of Origin
China
Dimensions
Height
24 in
Diameter/Width (in Inches)
5.625 in
Shade Diameter/Width (in Inches)
5.625 in
Shade Height (in Inches)
3.75 in
Height of Center (in Inches)
12 in
Extension/Depth (in Inches)
6.5 in
Details
Item
Outdoor
Voltage
120V
Finish
Silver
Glass Color
Number of LEDs
2
Mounting
Vertical
Dimmable
Yes
Fixture Wattage
60W