  • Zoro # G706421151
Industry Number
B112/14
Outside Length
115 in
Number of Ribs
14
Top Width
21/32 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B112/14
Zoro #
G706421151
Dimensions
Outside Length
115 in
Top Width
21/32 in
Height
7/16 in
Inside Length
Inside Length-112 in
Number of Ribs
14
40F-100F
Yes
Features
Oil, Heat and crack resistant, 5 years of shelf life
Temp. Range
-30 F to 160 F