Bestorq Timing Belt Model 236MXL1500 - 23.6 in Outside Length - 15 in Top Width
  • Mfr # 236MXL1500
  • Zoro # G103632624
Pitch Length - Timing Belts
23.6 in
Features
Oil, Heat and crack resistant, 5 years of shelf life
Material
Fiberglass and Rubber
Height
0.044 in
Temp. Range
-30 F to 160 F
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
236MXL1500
Pitch Length - Timing Belts
23.6 in
Height
0.044 in
Top Width
15 in
Details
Features
Material
Fiberglass and Rubber
Temp. Range
-30 F to 160 F