  • Zoro # G803631255
/ea
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
25.5 in
Standards
RMA
Temp. Range
-30 F to 160 F
Top Width
2.5 in
Gearbelt Type
Timing Belt
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
255H250
Zoro #
G803631255
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
25.5 in
Top Width
2.5 in
Height
0.17 in
Details
Standards
RMA
Temp. Range
-30 F to 160 F