  • Zoro # G903627127
/ea
Key Features
Pitch Length - Timing Belts
36.2 in
Features
Oil, Heat and crack resistant, 5 years of shelf life
Temp. Range
-30 F to 160 F
Application
Heavy Duty General Application
Material
Fiberglass and Rubber
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
362XL043
Zoro #
G903627127
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
36.2 in
Top Width
0.43 in
Height
0.09 in
Details
Features
Temp. Range
-30 F to 160 F