  • Mfr # 2380-D14M-100
  • Zoro # G206415773
Pitch Length - Timing Belts
2380 mm (93.7 in)
Industry Number - Timing Belts
2380-D14M-100
Weight
6.99
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
2380-D14M-100
Pitch Length - Timing Belts
2380 mm (93.7 in)
Height
0.59 in
Top Width
100 mm (3.94 in)
Industry Number - Timing Belts
2380-D14M-100
Weight
6.99
Temp. Range
-30 F to 160 F
Description
Top Width-100 mm (3.94 in)
Material-Rubber
Pitch Length-2380 mm (93.7 in)