  • Mfr # 2380-D14M-15
  • Zoro # G906415530
Pitch Length - Timing Belts
2380 mm (93.7 in)
Industry Number - Timing Belts
2380-D14M-15
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
2380-D14M-15
Pitch Length - Timing Belts
2380 mm (93.7 in)
Top Width
15 mm (0.59 in)
Height
0.59 in
Industry Number - Timing Belts
2380-D14M-15
Weight
1.05
Temp. Range
-30 F to 160 F
Description
Top Width-15 mm (0.59 in)
Material-Rubber
Pitch Length-2380 mm (93.7 in)