  • Mfr # 2380-D14M-150
  • Zoro # G406415740
Pitch Length - Timing Belts
2380 mm (93.7 in)
Industry Number - Timing Belts
2380-D14M-150
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2380-D14M-150
Pitch Length - Timing Belts
2380 mm (93.7 in)
Height
0.59 in
Top Width
150 mm (5.91 in)
Industry Number - Timing Belts
2380-D14M-150
Temp. Range
-30 F to 160 F
Weight
10.49
Description
Top Width-150 mm (5.91 in)
Material-Rubber
Pitch Length-2380 mm (93.7 in)