  • Zoro # G006392830
Industry Number
317K28
Number of Ribs
28
Top Width
3.92 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
317K28
Zoro #
G006392830
Top Width
3.92 in
Pitch Length
31.7 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
28
Temp. Range
-30 F to 160 F