  • Zoro # G806392122
Industry Number
336K28
Number of Ribs
28
Top Width
3.92 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
336K28
Zoro #
G806392122
Top Width
3.92 in
Pitch Length
33.6 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
28
Temp. Range
-30 F to 160 F