  • Zoro # G406387054
Industry Number
387K18
Number of Ribs
18
Top Width
2.52 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
387K18
Zoro #
G406387054
Top Width
2.52 in
Pitch Length
38.7 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
18
Heavy Duty General Application
Banded Belt
No
Standards
RMA
Storage Temp.
40F-100F
Temp. Range
-30 F to 160 F