  • Zoro # G406387665
Industry Number
406K20
Number of Ribs
20
Top Width
2.8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
406K20
Zoro #
G406387665
Top Width
2.8 in
Pitch Length
40.6 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
20
Heavy Duty General Application
Weight
0.8
Standards
RMA
Temp. Range
-30 F to 160 F