  • Zoro # G006388406
/ea
Free Shipping & Returns
Industry Number
440K29
Number of Ribs
29
Top Width
4.06 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
440K29
Zoro #
G006388406
Top Width
4.06 in
Pitch Length
44 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
29
Temp. Range
-30 F to 160 F