  • Zoro # G406396179
/ea
Free Shipping & Returns
Industry Number
523K29
Number of Ribs
29
Top Width
4.06 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
523K29
Zoro #
G406396179
Top Width
4.06 in
Pitch Length
52.3 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
29
Heavy Duty General Application
Banded Belt
No
Temp. Range
-30 F to 160 F