  • Zoro # G906397126
Industry Number
759K9
Number of Ribs
9
Top Width
1.26 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
759K9
Zoro #
G906397126
Top Width
1.26 in
Pitch Length
75.9 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
9
Heavy Duty General Application
Weight
0.7
Temp. Range
-30 F to 160 F