  • Zoro # G406396605
/ea
Free Shipping & Returns
Industry Number
815K29
Number of Ribs
29
Top Width
4.06 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
815K29
Zoro #
G406396605
Top Width
4.06 in
Pitch Length
81.5 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
29
Temp. Range
-30 F to 160 F