  • Zoro # G906396778
/ea
Free Shipping & Returns
Industry Number
967K26
Number of Ribs
26
Top Width
3.64 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
967K26
Zoro #
G906396778
Top Width
3.64 in
Pitch Length
96.7 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
26
Temp. Range
-30 F to 160 F