Timing Belt Model 130MXL1694 13 in Effective length and 1694 in Top Width
  • Mfr # 130MXL1694
  • Zoro # G307397992
Pitch Length - Timing Belts
13 in
Width - Timing Belts
16.94 in
Industry Number - Timing Belts
130MXL1694
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
130MXL1694
Pitch Length - Timing Belts
13 in
Width - Timing Belts
16.94 in
Height
0.044 in
Inside Length
13 in
Industry Number - Timing Belts
130MXL1694
Banded Belt
No
Temp. Range
-30 F to 160 F