Timing Belt Model 199MXL1412 199 in Effective length and 1412 in Top Width
  • Mfr # 199MXL1412
  • Zoro # G807408730
Pitch Length - Timing Belts
19.9 in
Width - Timing Belts
14.12 in
Industry Number - Timing Belts
199MXL1412
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
199MXL1412
Pitch Length - Timing Belts
19.9 in
Width - Timing Belts
14.12 in
Inside Length
19.9 in
Height
0.044 in
Industry Number - Timing Belts
199MXL1412
Weight
0.99
Temp. Range
-30 F to 160 F