Timing Belt Model 240MXL1412 24 in Effective length and 1412 in Top Width
  • Mfr # 240MXL1412
  • Zoro # G107409369
Pitch Length - Timing Belts
24 in
Width - Timing Belts
14.12 in
Industry Number - Timing Belts
240MXL1412
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
240MXL1412
Pitch Length - Timing Belts
24 in
Width - Timing Belts
14.12 in
Inside Length
24 in
Height
0.044 in
Industry Number - Timing Belts
240MXL1412
Temp. Range
-30 F to 160 F