  • Zoro # G507406753
Pitch Length - Timing Belts
32.2 in
Number of Teeth - Timing Belts
85
Pitch - Timing Belts
0.375
Width - Timing Belts
6.75 in
Industry Number - Timing Belts
322L675
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
322L675
Zoro #
G507406753
Pitch Length - Timing Belts
32.2 in
Width - Timing Belts
6.75 in
Inside Length
32.2 in
Details
Number of Teeth - Timing Belts
85
Pitch - Timing Belts
0.375
Industry Number - Timing Belts
Banded Belt
No
Temp. Range
-30 F to 160 F