Timing Belt Model 456MXL1237 456 in Effective length and 1237 in Top Width
  • Mfr # 456MXL1237
  • Zoro # G607426408
Pitch Length - Timing Belts
45.6 in
Width - Timing Belts
12.37 in
Industry Number - Timing Belts
456MXL1237
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
456MXL1237
Pitch Length - Timing Belts
45.6 in
Width - Timing Belts
12.37 in
Height
0.044 in
Inside Length
45.6 in
Industry Number - Timing Belts
456MXL1237
Weight
1.98
Temp. Range
-30 F to 160 F