  • Zoro # G607445652
Pitch Length - Timing Belts
75 in
Number of Teeth - Timing Belts
150
Pitch - Timing Belts
0.5
Width - Timing Belts
4.56 in
Industry Number - Timing Belts
D750H456
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
D750H456
Zoro #
G607445652
Pitch Length - Timing Belts
75 in
Width - Timing Belts
4.56 in
Inside Length
75 in
Details
Number of Teeth - Timing Belts
150
Pitch - Timing Belts
0.5
Rubber
Weight
9.59
Temp. Range
-30 F to 160 F