  • Mfr # 2165BVNS007-AASB
  • Zoro # G216477587
/ea
See details
Key Features
Color
Burgundy
Overall Width
17.25 in
Overall Height
42.5 in
Seat Depth
16.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
2165BVNS007-AASB
Overall Width
17.25 in
Overall Height
42.5 in
Seat Depth
16.5 in
Seat Width
17 in
Seat Height
29 in
Depth
18.5 in