  • Mfr # 2165BBLV-AASB
  • Zoro # G416477608
Color
Black
Overall Height
42.5 in
Overall Width
17.25 in
Seat Depth
16.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2165BBLV-AASB
Overall Height
42.5 in
Overall Width
17.25 in
Seat Depth
16.5 in
Seat Height
29 in
Seat Width
17 in
Depth
18.5 in